Stäng menyn LR Online

Kontakt

LR Revision & Redovisning Östergyllen AB

Badhusgatan 4
582 22 Linköping

Tel 013-31 60 80
Fax 013-31 60 99

Jan Andersson

Auktoriserad revisor / Medlem i Far
Auktoriserad redovisningskonsult / Medlem i Far

Telefon 0141-47 21 15, 013-31 60 85
Mobil 070-523 30 81
E-post jan.andersson@lr-revision.se

Läs mer om Jan här

Kent Andersson

Revisorsassistent / Redovisningskonsult

Telefon 013-31 60 93
E-post kent.andersson@lr-revision.se

Läs mer om Kent här

Anna Gyllenhammar

Redovisningskonsult

Telefon: 013-31 60 92
E-post anna.gyllenhammar@lr-revision.se

Johan Söderstedt

Revisorsassistent/Redovisningskonsult

Telefon: 013-31 60 89
E-post johan.soderstedt@lr-revision.se

Lena Johansson

Redovisningskonsult

013-31 60 95
E-post lena.johansson@lr-revision.se

Elin Erlandsson

Redovisningskonsult

013-31 60 83
Epost elin.erlandsson@lr-revision.se

Helena Ekman

Revisorsassistent/redovisningskonsult

Telefon: 013-31 60 84
E-post helena.ekman@lr-revision.se

Sofia Johansson

Administratör

Telefon: 013-31 60 94
E-post sofia.johansson@lr-revision.se

Ylva Svärdsén Nordström

Godkänd revisor / Medlem i Far
Auktoriserad redovisningskonsult / Medlem i Far

Telefon 013-31 60 87
Mobil 070-560 43 13
E-post ylva.svardsen.nordstrom@lr-revision.se

Läs mer om Ylva här

Klicka här för vårt kontor i Borensberg
Klicka här för vårt kontor i Motala
Klicka här för vårt kontor i Rimforsa

Aktuellt

Uppdaterat 201204: Aktuellt kring Covid-19 för svenska företag

Läs mer

Förlängning av Coronastöd- uppdatering från 201109

Läs mer

Budgetproposition för 2021

Läs mer

Förslag till omställningsstöd för företag som tappat mer än 30 % i omsättning…

Läs mer

Redovisningsekonom till Rimforsa

Annons Rimforsa

Newsletter March 2020

Support for companies in connection with the current outbreak of coronavirus (COVID-19) pandemic in Sweden.
Read more

GDPR

Läs mer här