Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

LR Revision & Redovisning Östergyllen AB

Badhusgatan 4
582 22 Linköping

Tel 013-31 60 80
Fax 013-31 60 99

Jan Andersson

Auktoriserad revisor / Medlem i Far
Auktoriserad redovisningskonsult / Medlem i Far

Telefon 013-31 60 85, 0141-20 93 25
Mobil 070-523 30 81
E-post jan.andersson@lr-revision.se

Läs mer om Jan här

Kent Andersson

Revisorsassistent / Redovisningskonsult

Telefon 013-31 60 93
E-post kent.andersson@lr-revision.se

Läs mer om Kent här

Anna Gyllenhammar

Redovisningskonsult

Telefon: 013-31 60 92
E-post anna.gyllenhammar@lr-revision.se

Johan Söderstedt

Revisorsassistent/Redovisningskonsult

Telefon: 013-316089
E-post johan.soderstedt@lr-revision.se

Lena Johansson

Redovisningskonsult

013-31 60 95
E-post lena.johansson@lr-revision.se

Elin Erlandsson

Redovisningskonsult

013-316083
Epost elin.erlandsson@lr-revision.se

Mattias Gustavsson

Revisorsassistent/Redovisningskonsult

Telefon: 013-316096
E-post: mattias.gustavsson@lr-revision.se

Therese Hamilton

Redovisningsekonom

013-31 60 88
Epost therese.hamilton@lr-revision.se

Sofia Johansson

Administratör

Telefon: 013-316094
E-post sofia.johansson@lr-revision.se

Ylva Svärdsén Nordström

Godkänd revisor / Medlem i Far
Auktoriserad redovisningskonsult / Medlem i Far

Telefon 013-31 60 87
Mobil 070-560 43 13
E-post ylva.svardsen.nordstrom@lr-revision.se

Läs mer om Ylva här


Klicka här för vårt kontor i Borensberg
Klicka här för vårt kontor i Motala

Aktuellt

Uppdaterat 200520: Aktuellt kring Corona för svenska företag

Läs mer här


Förslag till omställningsstöd för företag som tappat mer än 30 % i omsättning…

Fortsätt läs här


Redovisningsekonom till Rimforsa

Annons Rimforsa


Newsletter March 2020

Support for companies in connection with the current outbreak of coronavirus (COVID-19) pandemic in Sweden. Read more here


Sänkt krav på aktiekapital

läs här

Generationsskifte och försäljning av företaget

läs här

GDPR

Läs mer här